تبلیغات
فجر آزادی - تفكر و عبرت درباره فتنه 88
پایگاه اطلاع‌رسانی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای‌، به مدت 10 روز، گزیده‌ای از بیانات معظم‌له كه در شش ماه اخیر بیان شده است را به منظور بررسی درس‌ها و عبرت‌ها و تدبر بیشتر در فتنه سال گذشته، بازنشر می‌كند.

 

تفكر و عبرت درباره فتنه 88 (1)

اولین بخش از این گزیده‌ها، به رهنمودهای ایشان در دیدار مردم گیلان، درباره "گناه بزرگ فتنه‌گران در امیدوار كردن دشمن" اختصاص دارد.

دانلود قسمت اول

 

 

تفكر و عبرت درباره فتنه 88 (2)

این بخش به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در دیدار مردم اصفهان، درباره "طرح دشمن در ایجاد شكاف و سوءظن میان ملت" اختصاص دارد.

دانلود قسمت دوم

 

 

تفكر و عبرت درباره فتنه 88 (3)

سومین بخش از گزیده‌ها، به رهنمودهای رهبری به مناسبت روز سیزدهم آبان‌ماه، درباره "توطئه بزرگ و قصد عجیب فتنه‌گران در سال 88" اختصاص دارد.

دانلود قسمت سوم

 

 

تفكر و عبرت درباره فتنه 88 (4)

این بخش به رهنمودهای مقام عظمای ولایت در دیدار بسیجیان قم، درباره یكی از خطوط اصلی دشمن و عناصر مهم جنگ نرم كه "دگرگون جلوه‌دادن واقعیات" است، اختصاص دارد.

دانلود قسمت چهارم

 

 

تفكر و عبرت درباره فتنه 88 (5)

این قسمت اختصاص دارد به تحلیل رهبر معظم انقلاب از نحوه رفتار جبهه استكبار و "بیش‌فعالی جبهه خارجی دشمنان جمهوری اسلامی" در فتنه سال گذشته كه در دیدار ایشان با خبرگان رهبری بیان شد.

دانلود قسمت پنجم

 

 

تفكر و عبرت درباره فتنه 88 (6)

ششمین بخش اختصاص دارد به نگاه رهبر معظم انقلاب به وضعیت داخلی جمهوری اسلامی در برابر تلاش‌های فتنه‌گران داخلی و خارجی و "ایستادگی مردم در فتنه سال گذشته"، كه در دیدار ایشان با خبرگان رهبری تبیین شد.

دانلود قسمت ششم

 

 

تفكر و عبرت درباره فتنه 88 (7)

هفتمین بخش از ویژه‌نامه تفكر و عبرت، به بیانات فرمانده كل قوا در اجتماع یكصد و ده‌هزار نفری بسیجیان در روز عید غدیر می‌پردازد؛ آنجا كه حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به بررسی و تبیین هم‌افزایی "اخلاص و بصیرت" می‌پردازند و با اشاره به فتنه سال 88، دلیل پشت كردن برخی افراد به حقیقت را، ظلمت دل و عوارض هوای نفس می‌دانند.

دانلود قسمت هفتم

 

 

تفكر و عبرت درباره فتنه 88 (8)

هشتمین بخش از ویژه‌نامه تفكر و عبرت، به بیانات رهبر انقلاب در سالروز ولادت امام رضاعلیه‌السلام در شهر قم می‌پردازد. ایشان در این روز، به نقشه دشمن در سال گذشته برای تضعیف وفاداری مردم به نظام اشاره كردند و فتنه 88 را حادثه‌ای دانستند كه كشور را بر ضد میكروبهاى سیاسى و اجتماعى "واكسینه" كرد.

دانلود قسمت هشتم

 

 

تفكر و عبرت درباره فتنه 88 (9)

دانلود قسمت نهم

 

 

تفكر و عبرت درباره فتنه 88 (10)

دانلود قسمت دهم