تبلیغات
فجر آزادی - بهائیت در کلام امام خمینی (ره)
شنبه 13 خرداد 1391

بهائیت در کلام امام خمینی (ره)

   نوشته شده توسط: ارژنگ    نوع مطلب :ادیان‌و فرق ،سیره عملی امام (ره) ،امام خمینی (ره) ،


امام راحل (ره):« این جانب حسب وظیفه شرعیه به ملت  ایران و مسلمین جهان اعلام خطر می کنم  قرآن کریم و اسلام در معرض خطر است. استقلال مملکت و اقتصاد آن در قبضه صهیونیستها است که در ایران به (صورت) حزب بهائی ظاهر شدند.» (1)

و ایشان در قبال سکوت برخی در نسبت تبلیغات و فعالیت های فرقه شیطانی بهائیت فرمودند: «این سکوت مرگبار اسباب این می شود که زیر چکمه اسرائیل به دست همین بهائی ها، این مملکت ما، نوامیس ما پایمال شود....» (2)

نکته مهم و آشکار برای تمام روشن بینها این است که این گروه بهائیت جاسوسی کردن برای آمریکا و اسرائیل را از وظایف افتخار آمیز خود می دانند امام در این رابطه فرموده اند: «این فرقه (بهائیت) عمال اسرائیل هستند...» (3)

مهم ترین هدف اینها شکستن مذهب شیعه است که در اصل برای همین هم بوجود آمده  و در این نیت شوم شیطانی از هر راه شوم شیطانی استفاده می کنند و برای جلب  جوانان از دختران بهائی به عنوان مبلغ از طریق روابط جنسی استفاده می کنند. تشکیلات مخفی بهائیت در ایران علاوه بر تبلیغ بر ضد انقلاب در دوران جنگ تحمیلی از هیچ خدمتی جهت پیروزی دشمن و رضایت اربابان خود کوتاهی نکردند. با مشاهده کشته شدن مردم با بی رحمی تمام به هم تبریک گفته و با اظهار خوشحالی بیان می کردند که هر چه مسلمان کشته شود باز کم است. (4)

منابع:

1- صحیفه نور ج1 ص56

2- تاریخ معاصر از دیدگاه امام خمینی ص 245

3- نیمه پنهان 15/177

4- صحیفه نور ج1 ص 56