تبلیغات
فجر آزادی - فرازهایی از وصیت نامه شهید 12 ساله
شنبه 14 مرداد 1391

فرازهایی از وصیت نامه شهید 12 ساله

   نوشته شده توسط: ارژنگ    نوع مطلب :شهدا ،

دوبار، بلکه چند بار این وصیت نامه را بخوانیم تا بفهمیم که چطور جبهه برای بعضی ها دانشگاهی بود که، حتی بدون گذراندن تحصیلات مقدماتی ، از آن فارغ التحصیل شدند و مدرک خود را از اباعبدالله علیه السلام گرفتند . به راستی چه تفاوتی بین نوجوانان آن زمان و نوجوانان این عصر وجود دارد .

صفایی ندارد ارسطو شدن

خوشا پر گشودن ، پرستو شدن

 

بسم الله الرحمن الرحیم

هدف من از رفتن به جبهه این است که ، اولاً به ندای «هل من ناصر ینصرنی » لبیک گفته باشم و امام عزیز را یاری کنم و آن وظیفه ای را که امام عزیزمان بارها در پیام ها تکرار کرده ، که هر کس قدرت دارد واجب است به جبهه برود ، و من می روم که تا به پیام امام لبیک گفته باشم ، و آرزوی من پیروزی اسلام و ترویج آن در تمام جهان است و امیدوارم که روزی به یاری رزمندگان ، تمام ملتهای زیر سلطه آزاد شوند و صدام بداند که اگر هزاران هزار کشور به او کمک کنند او نمی تواند در مقابل نیروی اسلام مقاومت کند. من به جبهه می روم و امید آن دارم که پدر و مادرم ناراحت نباشند ، حتی اگر شهید شدم ، چون من هدف خود را و راه خود را تعیین کرده ام و امیدوارم که پیروز بشوم .

پدر و مادر مهربان من ، از زحمات چندین ساله شما متشکرم ، من عاشق خدا و امام زمان گشته ام و این عشق هرگز با هیچ مانعی از قلب من بیرون نمی رود ، تا اینکه به معشوق خود یعنی «الله» برسم و به حق که ما می رویم تا این حسین زمان و خمینی بت شکن را یاری کنیم و بحق که خداوند به کسانی که در راه او پیکار می کنند ، پاداش عظیم می بخشد . من برای خدا از مادیات گذشتم وبه معنویات فکر کردم ، از مال و اموال و پدر و مادر و برادر و خواهر چشم پوشیدم ، فقط برای هدفم یعنی الله .

شهید رضا پناهی

سال تولد 1349 کرج