تبلیغات
فجر آزادی - چند خط پی نوشت!!!
جمعه 7 مهر 1391

چند خط پی نوشت!!!

   نوشته شده توسط: ارژنگ    نوع مطلب :روزگاران ،

امروز تو سایت مشرق خبری رو دیدم مبنی بر حمله منافقین به مهمانپرست. متاسفانه فیلم این اهانت بر روی سایت یوتیوب نیز قرار گرفته است...

تعدادی از اعضای گروهک تروریستی منافقین در مقابل سازمان ملل و چشمان پلیس آمریکا به رامین مهمانپرست سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان اهانت کردند.


پی نوشت 1: از دیدن این عکس متاثر شدم...

پی نوشت 2: با دقت در عکس میانگین سنی افراد رو خودتون در بیارید!!! جوون ترها به این بازمانده های خائن به وطن اهمیتی نمی دن و... آخه با این نیروهای فرسوده می خواین چه غلطی بکنید؟!!! (خانه سالمندان نیویورکه؟!!!)

پی نوشت 3: شاید اینا واقعا اومدن تو خیابون و قصدشون اعتراضه ولی گوشه سمت راست تصویر رو خوب نگاه کنید؛ (زن سیاهپوست رو می گم) ایرانیه؟!!! چند دلار گرفته؟!!! واسه چند ساعت؟!!!!

پی نوشت 4: اینا همونایی هستن که تا دیروز واسه صدام پارس می کردن؛ منافقین خائن... اینا خوارج های دوران ما هستن... که جز ترور کار دیگه ای از دست شون برنمیاد... حالا افتادن به دست و پایآمریکا تا شاید از لیست سیاه دربیان! به نظر شما کارهای آمریکا برای مردم ایران ملاکه... هیچ کجای دنیا خائن به وطن ارزشی نداره...

پی نوشت 5: بهترین فرصته که امنیت رو مقایسه کنید با اجلاس نم در تهران...

پی نوشت 6: در این راهی که ملت آزاده ایران درپیش گرفته جنگ و شهادت، تحریم و فقر، دشنام شنفتن و کتک خوردن و... همه هست... ولی ما به راهمان ایمان داریم.

پی نوشت 7: اینها همان اعیان و اشراف شمران و فرنگ نشینی اند که خیلی هم به قول خودشان برای "خلق" مجاهدت می کنند. اما مجاهد کدام خلق؟ خلق دهات دور افتاده ورزقان یا خلق مفتخورها و آدمکشان بین المللی نیویورک؟ حضراتی که فکر دارند و آن فکر هم خیلی روشن است. بخصوص در آمریکا زیر بیرق صهیونیست ها. مشکل آنها این است که چرا ملت ایران حق اربابی آنها را رعایت نمی کند. چرا جمهوری اسلامی اوامر آنها را اطاعت نمی کند و آنها را به بقیه مردم ترجیح نمی دهد. منظور از "بقیه مردم" یعنی همان خلقی است که آنها دائم می گویند که برایشان مجاهدت و فداکاری می کنند. اما ناچارند که برای این مجاهدت و فداکاری در نیویورک بمانند و برای صهیونیست ها هر کاری بکنند حتی کشتن دانشمندان هسته ای همان خلق را...

پی نوشت 8: آزادی بیانی که آمریکا از آن دم می زند، همین وحشی گری هاس دیگه...

پی نوشت 9: منافقین از کفار بدترند. "امام خمینی"

پی نوشت 10: اینا دیگه چقدر بدبختن که از رجوی خائن حمایت میکنن و عکس اونا رو زدن رو سینه هاشون (خلایق هر چه لایق)

پی نوشت 11: دوستان عزیز! توجه کنید که قراره اینا دموکراسی بیارن تو ایران؟!!!

پی نوشت 12: مرگ بر منافقین خائن و کوردل...

پی نوشت 13: یه آمار هم بدم درباره تعداد اعضای این گروهک تروریستی: 12 سال پیش بیش از 37 هزار عضو داشتند ولی الان تعدادشون کمتر از 3 هزار نفره!!!